Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Priemer | 60 mm |
| Šírka | 123 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná |
| Hmotnosť / ks | 0.4000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913835612 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.97 |
|---|---|
| Priemer zátky | 60 |
| Farba | Chróm |
| Šírka | 123 |
| Hĺbka | 96 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Nástenná |
| Výbava | Studená alebo predmiešaná voda |
| Tvar | Kruhové |
| Ostatní | Studená alebo predmiešaná voda |
| Priemer | 60 |
kalkulačka