Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 22 mm |
| Výška | 122 mm |
| Hĺbka | 60 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Hmotnosť / ks | 0.3300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913818516 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.46 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Výška | 122 |
| Hĺbka | 60 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Tvar | Hranaté |
| Šírka | 22 |
kalkulačka