Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | DIMY |
| Šírka | 270 mm |
| Výška | 1087 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Termostat |
| Sprchové stĺpy | S batériou |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Rozmer prierezu tyče | 30x15 mm |
| Ostatné | AntiCalc, HiTech Therm |
| Hmotnosť / ks | 7.0700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913866517 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 rokov |
Odolnosť voči usadzovaniu vodného kameňa a ľahké čistenie - stačí pretrieť a vodný kameň odpadne.
Ochrana proti popáleniu: horúca voda nezahrieva telo batérie.
| Váha | 7.07 |
|---|---|
| Farba | Čierna mat |
| Šírka | 270 |
| Výška | 1087 |
| Hĺbka | 422 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 5 rokov |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Termostat |
| Výbava | AntiCalc;HiTech Therm |
| Sprchové stĺpy | S batériou |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Tvar | Hranaté |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Rozmer prierezu tyče | 30x15 mm |
| séria | dimy |
| Ostatní | AntiCalc;HiTech Therm |
| Ostatné | AntiCalc;HiTech Therm |
kalkulačka