Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 295 mm |
| Výška | 1173 mm |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Termostat |
| Sprchové stĺpy | S batériou |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Rozmer prierezu tyče | Priemer 23 mm |
| Ostatné | Nastaviteľná výška stĺpu, AntiCalc |
| Prietok (3 bar) | 18.370 l/min |
| Hmotnosť / ks | 8.7140 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913874529 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Odolnosť voči usadzovaniu vodného kameňa a ľahké čistenie - stačí pretrieť a vodný kameň odpadne.
| Váha | 8.714 |
|---|---|
| Farba | Čierna mat |
| Výška | 1319 |
| Hĺbka | 454 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Prietok (3 bar) | 18.37 |
| Záruka | 6 rokov |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Termostat |
| Výbava | Nastaviteľná výška stĺpu |
| Sprchové stĺpy | S batériou |
| Tvar | Hranaté |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Rozmer prierezu tyče | Priemer 23 mm |
| Funkcia sprchy | Dážď;Masáž |
| Šírka | 295 |
| Ostatní | Nastaviteľná výška stĺpu;AntiCalc |
| Ostatné | Nastaviteľná výška stĺpu;AntiCalc |
kalkulačka