Váš nákupný košík je prázdny
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | DIMY |
| 3D model | ÁNO |
| Šírka | 160 mm |
| Výška | 220 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Termostat |
| Druh prepínača na sprchu | Otočný |
| Ostatné | 3 výstupy |
| Hmotnosť / ks | 4.5020 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913866449 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 rokov |
| Váha | 4.25 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 160 |
| Výška | 220 |
| Hĺbka | 140 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 5 rokov |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Termostat |
| Druh prepínača na sprchu | Otočný |
| Výbava | Trojcestné |
| Tvar | Hranaté |
| séria | dimy |
| Ostatní | Trojcestné |
| Ostatné | Trojcestné |
| 3D model | ANO |