Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 102 mm |
| Výška | 102 mm |
| Hĺbka | 8 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Nástenná |
| Ostatné | AntiCalc |
| Hmotnosť / ks | 0.4500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913892998 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Odolnosť voči usadzovaniu vodného kameňa a ľahké čistenie - stačí pretrieť a vodný kameň odpadne.
| Váha | 0.261 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 102 |
| Výška | 102 |
| Hĺbka | 8 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Nástenná |
| Výbava | AntiCalc |
| Tvar | Hranaté |
| Ostatní | AntiCalc |
| Ostatné | AntiCalc |
kalkulačka