Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Šírka | 153 mm |
| Výška | 80 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Nástenná |
| EAN | 8590913831515 |
| Taric | 84818011 |
| Hmotnosť / ks | 3.2700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Váha | 3.27 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 153 |
| Výška | 80 |
| Hĺbka | 120 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Nástenná |
| Tvar | Hranaté |
kalkulačka