Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | DEGAS |
| Rozmer | 61,6x101,6 cm |
| Šírka | 616 mm |
| Výška | 1016 mm |
| Farba rámu | Bronz |
| Materiál | Masiv drevo |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | Otočné |
| Hmotnosť / ks | 6.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913882791 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 6.7 |
|---|---|
| Farba | Bronz |
| Šírka | 616 |
| Výška | 1016 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 61,6x101,6 cm |
| Materiál | Masiv drevo |
| Výbava | Otočné o 90° |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Záruka | 2 roky |
| séria | |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Farba rámu | Bronz |
kalkulačka