Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | VINTAGE |
| Rozmer | 130x200x210 mm |
| Šírka | 130 mm |
| Výška | 200 mm |
| Hĺbka | 210 mm |
| Farba | Bronz |
| Typ osvetlenia | Žiarovka |
| Ovládanie svetla | Nie je súčasťou |
| Stupeň krytia | IP21 |
| Napätie | 230 V |
| Pätica | E14 |
| Príkon | 40.00 W |
| Hmotnosť / ks | 0.7900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913832642 |
| Taric | 94051990 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.79 |
|---|---|
| Farba | Bronz |
| Šírka | 130 |
| Výška | 200 |
| Hĺbka | 210 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 130x200x210 mm |
| Stupeň krytia | IP21 |
| Napätie | 230 |
| Pätica | E14 |
| Príkon | 40 |
| Typ osvetlenia | Žiarovka |
| Záruka | 2 roky |
| séria | vintage |
| Ovládanie svetla | Nie je súčasťou |
kalkulačka