Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | DAPHNE |
| Šírka | 85 mm |
| Výška | 165 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Tlakový |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Ostatné | 2 výstupy |
| Prietok (3 bar) | 18.400 l/min |
| Hmotnosť / ks | 1.5370 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913836411 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
| Váha | 1.56 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 85 |
| Výška | 165 |
| Hĺbka | 109 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Prietok (3 bar) | 18.4 |
| Priemer kartuše | 35 |
| Záruka | 4 roky |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Tlakový |
| Výbava | Dvojcestné |
| Tvar | Kruhové |
| séria | daphne |
| Ostatní | Dvojcestné |
| Ostatné | Dvojcestné |
kalkulačka