Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Dĺžka | 404 mm |
| Šírka | 64 mm |
| Výška | 64 mm |
| Hĺbka | 404 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Nástenná |
| Hmotnosť / ks | 0.4500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913857119 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.31 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 64 |
| Výška | 64 |
| Hĺbka | 404 |
| Balenie | 1 |
| Dĺžka | 404 |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Nástenná |
| Tvar | Hranaté |
kalkulačka