Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 658 mm |
| Hĺbka | 60 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Rozmer prierezu tyče | Priemer 20 mm |
| Hmotnosť / ks | 0.6090 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913804588 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 1.26 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Výška | 658 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Tvar | Kruhové |
| Rozmer prierezu tyče | Priemer 20 mm |
| Hĺbka | 60 |
kalkulačka