Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | X-ROUND |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 200x617x200 mm |
| Priemer | 200 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 617 mm |
| Hĺbka | 200 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 2.2960 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341307441 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 10 rokov |
| Priemer zátky | 200 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 200 |
| Výška | 617 |
| Hĺbka | 200 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 200x617x200 mm |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Držiak toal. papiera s WC kefou |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| Váha | 2.605 |
| séria | x-round |
| Priemer | 200 |
| 3D model | ANO |
kalkulačka