Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | FLORI |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 171x667x160 mm |
| Šírka | 171 mm |
| Výška | 667 mm |
| Hĺbka | 160 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 2.5080 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341067550 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 10 rokov |
| Váha | 2.508 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 171 |
| Výška | 667 |
| Hĺbka | 160 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 171x667x160 mm |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Držiak toal. papiera s WC kefou |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Hranaté |
| séria | flori |
| 3D model | ANO |
kalkulačka