Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozmer | 261x300x32 mm |
| Šírka | 261 mm |
| Výška | 300 mm |
| Hĺbka | 32 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Nerez |
| Hmotnosť / ks | 0.2592 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956191973 |
| Taric | 96039099 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Šírka | 261 |
| Výška | 300 |
| Hĺbka | 32 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 261x300x32 mm |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.2592 |
kalkulačka