Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozmer | 260x175x25 mm |
| Šírka | 260 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hĺbka | 25 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Mosadz |
| Hmotnosť / ks | 0.1460 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341324042 |
| Taric | 96039099 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Šírka | 260 |
| Výška | 175 |
| Hĺbka | 25 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 260x175x25 mm |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.146 |
kalkulačka