Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | BRAND |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 56x83x43 cm |
| Šírka | 560 mm |
| Výška | 830 mm |
| Hĺbka | 430 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Morený smrek |
| Materiál | Masiv drevo |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Balenie neobsahuje | Umývadlo |
| Hmotnosť / ks | 2.1000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913939631 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Hnedá |
|---|---|
| Šírka | 560 |
| Výška | 830 |
| Hĺbka | 430 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 56x83x43 cm |
| Materiál | Masiv drevo |
| Dekor | Morený smrek |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Inštalácia | Na postavenie |
| séria | brand |
| Váha | 2.1 |
| Súčasť balenia | Bez umývadla |
| Balenie obsahuje | Bez umývadla |
| Balenie neobsahuje | Umývadlo |
| 3D model | ÁNO |
kalkulačka