Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | BOLERO |
| 3D model | ÁNO |
| Šírka | 186 mm |
| Výška | 111 mm |
| Hĺbka | 138 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Hmotnosť / ks | 1.2200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913947896 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
| Farba | Chróm |
|---|---|
| Šírka | 186 |
| Výška | 111 |
| Hĺbka | 138 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 4 roky |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Tvar | Kruhové |
| séria | bolero |
| Váha | 1.22 |
| Priemer kartuše | 35 |
| 3D model | ÁNO |
kalkulačka