Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| Rozmer | 35,5x35x51 cm |
| Šírka | 355 mm |
| Výška | 350 mm |
| Hĺbka | 510 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Standard |
| Objem splachovacej vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Hranaté |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnosť / ks | 22.9000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8698531149279 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 22.9 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 355 |
| Hĺbka | 510 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 35,5x51 cm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Hranaté |
| Výška | 350 |
| Technológia splachovania | Standard |
| Záruka | 2 roky |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Objem splachovacej vody | Splachovanie 3 l;Splachovanie 6 l |
kalkulačka