Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| Rozmer | 35,5x34,6x50,2 cm |
| Šírka | 355 mm |
| Výška | 346 mm |
| Hĺbka | 502 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Hranaté |
| Hmotnosť / ks | 21.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8698531149255 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 21 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 355 |
| Hĺbka | 500 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 35,5x50 cm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Hranaté |
| Výška | 346 |
| Záruka | 2 roky |
kalkulačka