Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | FACTOR |
| Výška | 129 mm |
| Hĺbka | 148 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Prietok (3 bar) | 14.900 l/min |
| Hmotnosť / ks | 1.5700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913832345 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
| Váha | 1.58 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Výška | 129 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Prietok (3 bar) | 14.9 |
| Priemer kartuše | 35 |
| Záruka | 4 roky |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Tvar | Hranaté |
| séria | factor |
| Hĺbka | 148 |
kalkulačka