Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Séria | BARON |
| 3D model | ÁNO |
| Výška | 98 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Prietok (3 bar) | 23.200 l/min |
| Hmotnosť / ks | 1.3700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913878336 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 7 rokov |
| Váha | 1.106 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 181 |
| Výška | 98 |
| Hĺbka | 141 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Prietok (3 bar) | 23.2 |
| Priemer kartuše | 35 |
| Záruka | 7 rokov |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Tvar | Kruhové |
| séria | baron |
| DOPRAVA | ZADARMO |
| 3D model | ÁNO |
kalkulačka