Váš nákupný košík je prázdny
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ARCHITEX |
| Šírka | 1200 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Jednostenná pevná |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 0.0850 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729000235 |
| Taric | 76042990 |
| Záruka | 2 roky |
| DOPRAVA | ZADARMO |
|---|---|
| DOPRAVA | ZADARMO |
| Váha | 0.085 |
| Balenie | 1 |
| Tvar | Jednostenná pevná |
| Hrúbka skla | 8 |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Záruka | 2 roky |
| séria | architex line |
| Hĺbka | 1200 |
| Šírka | 1200 |