Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | X-SQUARE |
| Rozmer | 206x55x800 mm |
| Dĺžka | 800 mm |
| Šírka | 206 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak uterákov, Polička |
| Nosnosť | 5.0000 kg |
| Hmotnosť / ks | 2.3060 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913925313 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 rokov |
| DOPRAVA | ZADARMO |
|---|---|
| DOPRAVA | ZADARMO |
| Farba | Chróm |
| Výška | 55 |
| Hĺbka | 206 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 800x55x206 mm |
| Dĺžka | 800 |
| Materiál | Mosadz;Sklo |
| Druh | Držiak uterákov;Polička |
| Nosnosť | 5 |
| Tvar | Hranaté |
| séria | x-square |
| Váha | 2.306 |
| Záruka | 10 rokov |
| Šírka | 206 |
kalkulačka