Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | APOLLO |
| Rozmer | 140x140x75 mm |
| Šírka | 140 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hĺbka | 75 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.2700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913850240 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.27 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 127 |
| Výška | 127 |
| Hĺbka | 44 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 127x127x44 mm |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Hranaté |
| séria | apollo |
kalkulačka