Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | COLORADO |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 144x137x67 mm |
| Šírka | 144 mm |
| Výška | 137 mm |
| Hĺbka | 67 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Zliatina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Lepenie, Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.4300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341281581 |
| Taric | 79070000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Váha | 0.43 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 144 |
| Výška | 137 |
| Hĺbka | 67 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 144x137x67 mm |
| Materiál | Zliatina |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie / lepenie |
| Tvar | Hranaté |
| séria | colorado |
| 3D model | ANO |
kalkulačka