Váš nákupný košík je prázdny
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | AMIA |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 74,5x60x45 cm |
| Šírka | 745 mm |
| Výška | 600 mm |
| Hĺbka | 450 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub Collingwood |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Balenie obsahuje | Úchytka |
| Balenie neobsahuje | Umývadlo |
| Hmotnosť / ks | 17.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913866197 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Nábytok je vybavený pojazdy zásuviek s pomalým dojazdom a systémom automatického dovretí zásuviek. Už žiadne hlučné zatváranie.
| Farba | Hnedá |
|---|---|
| Šírka | 745 |
| Výška | 600 |
| Hĺbka | 450 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 74,5x60x45 cm |
| Materiál | MDF/lamino |
| Dekor | Dub Collingwood |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| séria | amia |
| Váha | 17.5 |
| Súčasť balenia | Bez umývadla |
| Balenie obsahuje | Bez umývadla |
| Balenie neobsahuje | Umývadlo |
| 3D model | ÁNO |