Váš nákupný košík je prázdny
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | AMIA |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 119x60x45 cm |
| Šírka | 1190 mm |
| Výška | 600 mm |
| Hĺbka | 450 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub Texas |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Dvojumývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Balenie obsahuje | Úchytka |
| Balenie neobsahuje | Umývadlo |
| Hmotnosť / ks | 23.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913863684 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Nábytok je vybavený pojazdy zásuviek s pomalým dojazdom a systémom automatického dovretí zásuviek. Už žiadne hlučné zatváranie.
| Farba | Hnedá |
|---|---|
| Šírka | 1190 |
| Výška | 600 |
| Hĺbka | 450 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 119x60x45 cm |
| Materiál | MDF/lamino |
| Dekor | Dub Texas |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Dvojumývadlo |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| séria | amia |
| Váha | 23.5 |
| Súčasť balenia | Bez umývadla |
| Balenie obsahuje | Bez umývadla |
| Balenie neobsahuje | Umývadlo |
| 3D model | ÁNO |