Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | AMBIENTE & ROMINA |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 62x102 cm |
| Šírka | 620 mm |
| Výška | 1020 mm |
| Farba rámu | Bronz |
| Materiál | Masiv drevo |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | Na zakázku-atyp rozmer, Otočné |
| Hmotnosť / ks | 6.4000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913882739 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 6.4 |
|---|---|
| Farba | Bronz |
| Šírka | 620 |
| Výška | 1020 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 62x102 cm |
| Materiál | Masiv drevo |
| Výbava | Na zakázku-atyp rozmer;Otočné o 90° |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Záruka | 2 roky |
| séria | ambiente & romina |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Farba rámu | Bronz |
| 3D model | ANO |
kalkulačka