Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | ACTION |
| Šírka | 251 mm |
| Hĺbka | 76 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Termostat |
| Hmotnosť / ks | 2.0160 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913843587 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
| Váha | 2.016 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 251 |
| Hĺbka | 76 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | ABS;Mosadz |
| Záruka | 4 roky |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Termostat |
| Tvar | Kruhové |
| séria | action |
kalkulačka