Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 60x80 cm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 800 mm |
| Farba rámu | Bez rámu |
| Typ zrkadla | Zrkadlá s policou |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 5.9940 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913932427 |
| Záruka | 2 roky |
| Šírka | 600 |
|---|---|
| Výška | 800 |
| Hĺbka | 111 |
| Balenie | 2 |
| Rozmer | 600x800 mm |
| Typ zrkadla | Zrkadlá s policou |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 6 |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Farba rámu | Bez rámu |
kalkulačka