Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 50x95 cm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 950 mm |
| Farba rámu | Bez rámu |
| Typ zrkadla | Zrkadlá s policou |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | Bez uchytenia, Ochrana proti korózii |
| Hmotnosť / ks | 5.8220 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913116780 |
| Záruka | 2 roky |
Zrkadlo s ochranou proti korózii (neobsahuje meď).
| Šírka | 500 |
|---|---|
| Výška | 950 |
| Balenie | 2 |
| Rozmer | 50x95 cm |
| Výbava | Bez uchytenia;Ochrana proti korózii |
| Typ zrkadla | Zrkadlá s policou |
| Záruka | 2 roky |
| Tvar | Obdĺžnik |
| 3D model | ÁNO |
| Váha | 5.8217 |
| Farba rámu | Bez rámu |
kalkulačka