Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 50x70 cm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 700 mm |
| Farba rámu | Bez rámu |
| Typ zrkadla | Zrkadlá s policou |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 5.2600 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913932410 |
| Záruka | 2 roky |
| Šírka | 500 |
|---|---|
| Výška | 700 |
| Hĺbka | 111 |
| Balenie | 2 |
| Rozmer | 500x700 mm |
| Typ zrkadla | Zrkadlá s policou |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 5.3 |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Farba rámu | Bez rámu |
kalkulačka