Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | FACET MIRRORS AQ |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 30x50 cm |
| Šírka | 300 mm |
| Výška | 500 mm |
| Farba rámu | Bez rámu |
| Typ zrkadla | Zrkadlá s fazetou |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | Otočné, Bez uchytenia, Ochrana proti korózii |
| Hmotnosť / ks | 1.5025 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913988134 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
Zrkadlo s ochranou proti korózii (neobsahuje meď).
| Šírka | 300 |
|---|---|
| Výška | 500 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 30x50 cm |
| Výbava | Otočné;Bez uchytenia;Ochrana proti korózii |
| Typ zrkadla | Zrkadlá s fazetou |
| Záruka | 2 roky |
| Tvar | Obdĺžnik |
| 3D model | ÁNO |
| séria | facet mirrors aq |
| Váha | 1.5025 |
| Farba rámu | Bez rámu |
kalkulačka