Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | NOFER |
|---|---|
| Rozmer | 500x1,2x700 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 700 mm |
| Farba rámu | Bez rámu |
| Materiál | Nerez |
| Typ zrkadla | Jednoduché zrkadlá |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | Bez uchytenia |
| Hmotnosť / ks | 3.5374 kg |
| EAN | 8435368805776 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
| Šírka | 500 |
|---|---|
| Výška | 700 |
| Hĺbka | 1 |
| Rozmer | 500x1,2x700 mm |
| Materiál | Nerez |
| Výbava | Na nalepenie |
| Typ zrkadla | Jednoduché zrkadlá |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 3.39 |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Farba rámu | Bez rámu |
kalkulačka