Váš nákupný košík je prázdny
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | FACET MIRRORS AQ |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 60x70 cm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 700 mm |
| Farba rámu | Bez rámu |
| Typ zrkadla | Zrkadlá s fazetou |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | Otočné, Bez uchytenia, Ochrana proti korózii |
| Hmotnosť / ks | 4.2017 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913847516 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
Zrkadlo s ochranou proti korózii (neobsahuje meď).
| Váha | 6.403 |
|---|---|
| Šírka | 600 |
| Výška | 700 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 60x70 |
| Výbava | Otočné o 90° |
| Typ zrkadla | Zrkadlá s fazetou |
| Záruka | 2 roky |
| séria | facet mirrors aq |
| Tvar | Obdĺžnik |
| 3D model | ÁNO |
| Farba rámu | Bez rámu |