Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 500x700 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 700 mm |
| Typ zrkadla | Zrkadlá s policou |
| Výbava | Ochrana proti korózii |
| Hmotnosť / ks | 3.6100 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913820311 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
Zrkadlo s ochranou proti korózii (neobsahuje meď).
| Váha | 3.61 |
|---|---|
| Šírka | 500 |
| Výška | 700 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 500x700 mm |
| Typ zrkadla | Zrkadlá s policou |
| Záruka | 2 roky |
| Výbava | Ochrana proti korózii |
kalkulačka