Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
Brúsené zrkadlo
Určené na nalepenie alebo je možné dokúpiť 2x sadu na zavesenie ZS123.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 120x80 cm |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 800 mm |
| Farba rámu | Bez rámu |
| Typ zrkadla | Jednoduché zrkadlá |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | Otočné, Bez uchytenia, Ochrana proti korózii |
| Hmotnosť / ks | 9.6322 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913882531 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
Zrkadlo s ochranou proti korózii (neobsahuje meď).
| Váha | 8.098 |
|---|---|
| Šírka | 1200 |
| Výška | 800 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 120x80 cm |
| Výbava | Otočné o 90°;Na nalepenie |
| Typ zrkadla | Jednoduché zrkadlá |
| Záruka | 2 roky |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Farba rámu | Bez rámu |
kalkulačka