Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | CATA |
|---|---|
| Rozmer | 10 cm |
| Priemer potrubia | 100 mm |
| Hmotnosť / ks | 0.1000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8422248050920 |
| Taric | 84145100 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.19 |
|---|---|
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 10 cm |
| Záruka | 2 roky |
| Priemer potrubia | 100 |
kalkulačka