Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 40x10,6x22 cm |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 106 mm |
| Hĺbka | 220 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky, Do nábytku |
| Typ umývadla | Umývadielko (malé) |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 3.2470 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913980015 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Používa sa na výrobu sprchových vaničiek, vaní, umývadiel i ďalších produktov. Vyrába sa zo zmesi mletého vápenca, sklárskeho piesku, polyesterovej živice a farbív. Výrobky z liateho mramoru sa vyznačujú vysokou pevnosťou, stabilitou a elegantným dizajnom.
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 400 |
| Výška | 106 |
| Hĺbka | 220 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 40x10,6x22 cm |
| Materiál | Liaty mramor |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadielko (malé) |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky;Do nábytku |
| 3D model | ÁNO |
| Váha | 3.247 |
kalkulačka