Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ZORBA |
| Rozmer | 41x1,2x22,5 cm |
| Šírka | 410 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hĺbka | 225 mm |
| Farba | Biela mat |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / ks | 2.4300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913115448 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
Solid Surface je masívny neporézny materiál vyrobený zo zmesi prírodného kameňa a akrylátu. Má homogénny pevný povrch a používa sa predovšetkým na výrobu pracovných dosiek. Vďaka rozmanitosti farieb a textúr sa dobre kombinuje s inými materiálmi. Starostlivosť oň je ľahká: škrabance je možné ľahko odstrániť pomocou mäkkých čistiacich prostriedkov a znovu tak obnoviť lesk povrchu. Navyše vyniká odolnosťou proti škvrnám a je nenasiakavý.
| Farba | Biela mat |
|---|---|
| Šírka | 410 |
| Výška | 12 |
| Hĺbka | 225 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 41x1,2x22,5 cm |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skrinky | Doska |
| Záruka | 2 roky |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| séria | zorba |
| Váha | 2.43 |
kalkulačka





