Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Otváracie dvojkrídlové |
| Šírka vstupu | 1063 mm |
| Typ výplne | Číre sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Inštalačná šírka od | 1180 mm |
| Inštalačná šírka do | 1220 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 36.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913865657 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
Antidrop je povrchová úprava skla pre jeho ľahkú údržbu. Pri výrobe skla je nanášaná na jeho povrch s použitím nanotechnológie a je obsiahnutá v cene zásten.
Ochranu proti pretečeniu vody u bezrámových zásten zaisťuje nízka prietoková lišta, ktorá dotvára čistý vzhľad zásteny. Bezrámové zásteny tak pôsobia sviežim elegantným dojmom.

| Váha | 36.5 |
|---|---|
| DOPRAVA | ZADARMO |
| Šírka | 1200 |
| Výška | 1900 |
| Balenie | 1 |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Otváracie dvojkrídlové |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra;Bezrámové prevedenie |
| Inštalačná šírka od | 1180 |
| Inštalačná šírka do | 1220 |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Záruka | 2 roky |
| Šírka vstupu | 1063 |
| séria | zoom line |
kalkulačka