Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 90x90 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Štvrťkruhové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Pravé |
| Šírka vstupu | 570 mm |
| Typ výplne | Číre sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Rádius | R550 |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 26.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913844102 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
Antidrop je povrchová úprava skla pre jeho ľahkú údržbu. Pri výrobe skla je nanášaná na jeho povrch s použitím nanotechnológie a je obsiahnutá v cene zásten.
Ochranu proti pretečeniu vody u bezrámových zásten zaisťuje nízka prietoková lišta, ktorá dotvára čistý vzhľad zásteny. Bezrámové zásteny tak pôsobia sviežim elegantným dojmom.

| Váha | 53 |
|---|---|
| DOPRAVA | ZADARMO |
| Šírka | 900 |
| Výška | 1900 |
| Hĺbka | 900 |
| Balenie | 2 |
| Rádius | R550 |
| Tvar | Štvrťkruhové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Rozmer | 90x90 cm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Záruka | 2 roky |
| Šírka vstupu | 570 |
| Smer otvárania | Pravé |
| séria | zoom line |
| 3D model | ANO |
kalkulačka