Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | ZOJA |
| Rozmer | 50,5x63x37 cm |
| Šírka | 505 mm |
| Výška | 630 mm |
| Hĺbka | 371 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Výbava | Nutná montáž |
| Balenie obsahuje | Úchytka |
| Balenie neobsahuje | Umývadlo |
| Hmotnosť / ks | 14.1500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913910319 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Inštalácia s ľavým alebo pravým otváraním dverí.
Z dôvodu lepšej manipulácie je výrobok dodávaný v rozmontovanom stave (Flat pack).
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 505 |
| Výška | 630 |
| Hĺbka | 371 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 50,5x63x37 cm |
| Materiál | MDF/lamino |
| Výbava | Nutná montáž |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| séria | zoja |
| Váha | 13.15 |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Súčasť balenia | Bez umývadla |
| Balenie obsahuje | Bez umývadla |
| Balenie neobsahuje | Umývadlo |
kalkulačka