Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | ZOJA |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 41,7x50x35,4 cm |
| Šírka | 417 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hĺbka | 354 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Balenie obsahuje | Úchytka |
| Balenie neobsahuje | Umývadlo |
| Hmotnosť / ks | 13.8000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913135675 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 417 |
| Výška | 500 |
| Hĺbka | 354 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 41,7x50x35,4 cm |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Balenie obsahuje | Úchytka |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Balenie neobsahuje | Umývadlo |
| 3D model | ÁNO |
| séria | zoja |
| Váha | 13.8 |
kalkulačka