Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | KERAMIA FRESH, ZOJA |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 25x140x20 cm |
| Šírka | 250 mm |
| Výška | 1400 mm |
| Hĺbka | 200 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Výbava | Nutná montáž |
| Balenie obsahuje | Úchytka |
| Hmotnosť / ks | 14.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913839580 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Inštalácia s ľavým alebo pravým otváraním dverí.
Z dôvodu lepšej manipulácie je výrobok dodávaný v rozmontovanom stave (Flat pack).
| Váha | 15.87 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 250 |
| Výška | 1400 |
| Hĺbka | 200 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 25x140x20 cm |
| Materiál | MDF/lamino |
| Výbava | Nutná montáž |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Balenie obsahuje | Úchytka |
| 3D model | ANO |
kalkulačka