Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
Inovovaný rad skriniek KERAMIA FRESH vydarene kombinuje osvedčenú kvalitu a klasický vzhľad kúpeľňových skriniek so zaobleným keramickým umývadlom ZARA. Skrinky sú závesné, ale niektoré z nich je možné opatriť aj podpornými nohami pre jednoduchšiu inštaláciu. Séria je vyrábaná v bielom lesklom prevedení alebo vo svetlom drevenom dekore dub platín.
Kolekciu je možné kombinovať so širokou ponukou doplnkových skriniek, zrkadiel a galeriek.Ceny aj rozmery sú uvedené bez nožičiek.
Nevystavujte nábytok trvalej vlhkosti a styku s vodou. Kúpeľňu vždy riadne odvetrajte. Pri skrútení korpusu skrinky môže dôjsť k poruche funkcie dovieracích mechanizmov.Proti prípadnému zatekaniu vody do skrinky použite silikónový tmel.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | KERAMIA FRESH |
| Rozmer | 50x78x29 cm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 780 mm |
| Hĺbka | 290 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub platin |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné / na postavenie |
| Typ skrinky | Zásuvky a dvierka |
| Výbava | Nutná montáž |
| Balenie obsahuje | Úchytka |
| Hmotnosť / ks | 18.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913839498 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Z dôvodu lepšej manipulácie je výrobok dodávaný v rozmontovanom stave (Flat pack).
| Váha | 15.15 |
|---|---|
| Farba | Hnedá |
| Šírka | 500 |
| Výška | 780 |
| Hĺbka | 290 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 50x78x29 cm |
| Materiál | MDF/lamino |
| Dekor | Dub platin |
| Výbava | Nutná montáž |
| Typ skrinky | Zásuvky a dvierka |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Závesné / na postavenie |
| séria | keramia fresh |
| Balenie obsahuje | Úchytka |
kalkulačka