Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | ZOJA |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 50x78x29 cm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 780 mm |
| Hĺbka | 290 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné / na postavenie |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Výbava | Nutná montáž |
| Balenie obsahuje | Úchytka |
| Hmotnosť / ks | 14.9000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913839443 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Z dôvodu lepšej manipulácie je výrobok dodávaný v rozmontovanom stave (Flat pack).
| Váha | 21.18 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 500 |
| Výška | 780 |
| Hĺbka | 290 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 50x78x29 cm |
| Materiál | MDF/lamino |
| Výbava | Nutná montáž |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Závesné / na postavenie |
| séria | zoja |
| Balenie obsahuje | Úchytka |
| 3D model | ANO |
kalkulačka