Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SMALL |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 37x9x18 cm |
| Šírka | 370 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hĺbka | 180 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky, Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadielko (malé) |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 7.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913891304 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 7.5 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 370 |
| Výška | 90 |
| Hĺbka | 180 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 37x9x18 cm |
| Materiál | Keramika |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadielko (malé) |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky;Na postavenie |
| séria | small |
| 3D model | ÁNO |
kalkulačka