Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SWISS AQUA TECHNOLOGIES AG |
|---|---|
| Séria | Zmäkčovač vody IPS Kalyxx BlueLine |
| Materiál | Nerez |
| Veľkosť závitu | 1" |
| Hmotnosť / ks | 1.4970 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8588006413755 |
| Taric | 84212100 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 1.497 |
|---|---|
| Balenie | 1 |
| Veľkosť závitu | 1" |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 2 roky |
| séria | zmäkčovač vody ips kalyxx blueline |
kalkulačka